Ağustos Ayı Kampanyası

23.08.2019

23.08.2019 tarihli kampanya kapsamında SMS mesajı iletilen müşterilerimize gönderilen ödeme tutarları, maaşlı çalışanlar ile taşınır/taşınmaz malvarlığına ve ödeme gücüne sahip olan kişileri kapsamadığından geçerliliği bulunmamakta olup, indirim ve taksitlendirme söz konusu hususlar göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir.

Kurban Bayramı Kampanyası

07.08.2019

07.08.2019 tarihli Kurban Bayramı kampanyası kapsamında SMS mesajı iletilen müşterilerimize gönderilen ödeme tutarları, maaşlı çalışanlar ile taşınır/taşınmaz malvarlığına ve ödeme gücüne sahip olan kişileri kapsamadığından geçerliliği bulunmamakta olup, indirim ve taksitlendirme söz konusu hususlar göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir.

Ramazan Bayramı Kampanyası

24.05.2019

20.05.2019 tarihli Ramazan Kampanyamız kapsamında SMS mesajı iletilen müşterilerimize gönderilen ödeme tutarları, maaşlı çalışanlar ile taşınır/taşınmaz malvarlığına ve ödeme gücüne sahip olan kişileri kapsamadığından geçerliliği bulunmamakta olup, indirim ve taksitlendirme söz konusu hususlar göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Kampanya

08.03.2019

Kampanya kapsamında SMS mesajı iletilen müşterilerimizden, maaş/taşınır/taşınmaz/menkul haczimiz ile uygun teminatın bulunması ve taksitlendirme tutarı ve vade sayısının belirlenmesinde değerlendirme EFES VARLIK YÖNETİM A.Ş'ye aittir.

Yılsonu Kampanyası

21.12.2018

Söz konusu kampanya kapsamında SMS mesajı iletilen müşterilerimizden, maaş/taşınır/taşınmaz/menkul haczimiz ile uygun teminatın bulunması halinde şartlarında değerlendirme insiyatifi EFES VARLIK YÖNETİM A.Ş'ye aittir.